Geen vereniging zonder bestuurders. Zo ook voor de TBCH. Ons bestuur bestaat uit een dagelijks bestuur aangevuld met meerdere officers, die elk hun eigen taak vervullen, maar uiteraard heel veel samenwerken.
Samen doen wij onze uiterste best, voor al onze leden, zodat je het maximale uit je lidmaatschap kunt halen!

Het bestuur en officers van The Bridge Chapter Holland bestaan uit:

Dagelijks bestuur:

  Functie en naam E-mail adres

Director

Wim Ploeg

director@bridge-chapter.nl

Assistant Director en Membership Officer

Edkor Polman

assistant-director@bridge-chapter.nl

membership-officer@bridge-chapter.nl

Treasurer

Gert Klay

treasurer@bridge-chapter.nl

Secretary

Jaap Jan Möhlmann

secretary@bridge-chapter.nl

Dealer Manager

 


Officers:

  Functie en naam E-mail adres

Head Roadcaptain en Safety Officer

Niek van Dijk

head-roadcaptain@bridge-chapter.nl

safety-officer@bridge-chapter.nl

LoH (Ladies of Harley) en Charity Officer

Mariët Franken – van Gaal

loh-officer@bridge-chapter.nl

charity-officer@bridge-chapter.nl

Media Officer en Webmaster

Gert van Gessel

media-officer@bridge-chapter.nl

webmaster@bridge-chapter.nl

Activity Officer

Frank van Stiphout

activity-officer@bridge-chapter.nl

 

IBAN: NL91 INGB 0002 5205 76 (t.n.v. The Bridge Chapter Holland)
BIC-code: INGBNL2A
KvK nummer: 09101110