Geen vereniging zonder bestuurders. Zo ook voor de TBCH. Ons bestuur bestaat uit een dagelijks bestuur aangevuld met meerdere officers, die elk hun eigen taak vervullen, maar uiteraard heel veel samenwerken.
Samen doen wij onze uiterste best, voor al onze leden, zodat je het maximale uit je lidmaatschap kunt halen!

Het bestuur en officers van The Bridge Chapter Holland bestaan uit:

 

  Functie en naam E-mail adres

Director

Leon Kimman

director@bridge-chapter.nl

Assistant Director en Membership Officer

Edkor Polman

membership-officer@bridge-chapter.nl

Treasurer

Gert Klay

treasurer@bridge-chapter.nl

Secretary

Jaap Jan Möhlmann

secretary@bridge-chapter.nl

Head Roadcaptain

Niek van Dijk

head-roadcaptain@bridge-chapter.nl

LoH (Ladies of Harley) Officer

Mariët Franken – van Gaal

loh-officer@bridge-chapter.nl

Webmaster en Media Officer

Gert van Gessel

media-officer@bridge-chapter.nl

Safety Officer

Wim Ploeg

safety-officer@bridge-chapter.nl

Activity Officer

Frank van Stiphout

activity-officer@bridge-chapter.nl

Charity Officer

Inge van Binsbergen

charity-officer@bridge-chapter.nl

Dealer Manager

Huubke van Boldrik

huubke@big-rivers.nl

 

IBAN: NL91 INGB 0002 5205 76 (t.n.v. The Bridge Chapter Holland)
BIC-code: INGBNL2A
KvK nummer: 09101110